Walizki duże

Wyświetlanie 1–18 z 55 wyników

 

Walizki duże

Walizka duża to bardzo dobry wybór dla każdego, kto chce mieć zawsze wszystko w zasięgu ręki. Tego rodzaju walizki dostępne w naszej ofercie, są odpowiednie dla dwóch kategorii podróżników. Pierwsi z nich to wszyscy Ci, którzy nie mogą się rozstać z ulubionymi przedmiotami i zabierają je ze sobą nawet na weekendowy wypad. Natomiast do drugiej grupy klasyfikują się te osoby, które uwielbiają długie wycieczki i te wszystkie rzeczy są im zwyczajnie potrzebne. Niezależnie od tego, do której kategorii Ty się zaliczasz, gdy szukasz doskonałej jakości walizki podróżnej to wspaniale trafiłeś!

Jakie są nasze duże walizki?

Dostępne w naszym sklepie internetowym walizki na kółkach duże zostały stworzone specjalnie po to, aby przetrwać niejedną podróż. Właśnie dlatego są odporne na uderzenia, upadki oraz zgniatanie. Jak wiesz, w czasie podróży, wszystko może się przytrafić. A nie ma chyba nic gorszego, niż walizka, która zepsuje się na wycieczce. Nie dość, że kłopot, to jeszcze mnóstwo nerwów. I konieczność kupowania dużej walizki ,,na już”. Jak pewnie już nie raz w życiu zdążyłeś się przekonać, szybkie zakupy zazwyczaj nie są trafione.

Wracając jednak jeszcze do naszych walizek dużych na kółkach, to musimy Ci powiedzieć, że zatroszczyliśmy się o to, aby mieć u siebie walizki z wysokiej jakości materiałów. Dlatego nie musisz się przejmować tym, w jakim stanie wróci Twoja walizka, gdy wybierzesz się na kolejną wyprawę. Wiemy, że poza trwałością, bardzo ważny jest wygląd. Właśnie dlatego zachęcamy Cię do przejrzenia naszej oferty i do wybrania takiego modelu dużej walizki na kółkach, który zaspokoi Twoje poczucie estetyki.

Jednym zależy na tym, aby walizka była jak najbardziej widoczna. Natomiast inni cenią sobie prostotę i minimalizm. Musimy przyznać, że oba te rozwiązania mają w sobie ,,to coś”. Dla miłośników designu polecamy walizki o niestandardowej fakturze albo w ciekawym kolorze. Takie walizki mają to do siebie, że trudno je zgubić. W razie czego, zawsze możesz bez problemu tak wyrazistą dużą walizkę na kółkach, szybko odnaleźć w tłumie. Ważne jest też to, że nie jest nudna. W końcu kupujesz walizkę dużą na lata, więc musisz ją lubić!

Duża walizka na kółkach – gdzie możesz ją ze sobą zabrać?

Podróżowanie to wolność. Dlatego zależy nam, aby nasze walizki dawały Ci, jak najwięcej możliwości. Dostępne w naszym asortymencie duże walizki na kółkach, to odpowiednie do samolotu, na statek, do pociągu oraz do autobusu. Wszędzie tam, gdzie nie ma sensu wybierać się bez większego bagażu.

Zanim zdecydujesz się na konkretny model dużej walizki, to najpierw sprawdź, czy jest ona zgodna z wymogami stawianymi przez przewoźnika. Wiadomo, że do każdej linii lotniczej się nie dopasujesz, ale może chociaż do tych, którymi podróżujesz najczęściej. Takie ograniczenia, nie występują w pociągach i autobusach, więc tutaj jest o niebo łatwiej. Koniecznie zobacz, czy kupowana przez Ciebie walizka duża ma jedno udogodnienie. Mamy tutaj na myśli pasy. Dzięki nim, zawartość walizki z niej nie wypadnie przy otwarciu. Ułatwiają one również pakowania ubrań, w szczególności tych mocno gniotących się.

Z jakich materiałów są nasze duże walizki na kółkach?

W przypadku dużych walizek podróżnych, to właśnie materiały grają pierwsze skrzypce. Producenci nie mogą tutaj godzić się na żadne kompromisy, bo stracą klientów równie szybko, jak zamyka się walizkę. A stworzenie dobrego materiału, wcale nie jest takie proste, jak byśmy chcieli. Musi on spełniać mnóstwo parametrów. Wytrzymałość na poziomie ponadprzeciętnym to tylko jeden z nich.

Jakie materiały stosuje się do produkcji dużych walizek?

Mamy tutaj do czynienia na przykład z polikarbonem oraz z tworzywem sztucznym ABS. Na rynku dostępne są również walizki duże na kółkach wyprodukowane z polipropylenu i termoplastycznego polimeru.

Czym one się od siebie różnią? Na ten temat moglibyśmy z powodzeniem napisać kolejny artykuł. Dlatego tutaj wyjaśnimy to w maksymalnym skrócie. Walizki duże podróżne wykonane z tworzywa sztucznego ABS są atrakcyjne pod względem cenowym i dosyć twarde. Jednak ich głównym minusem jest mała elastyczność. No, cóż, nie można mieć w życiu wszystkiego…Natomiast duże walizki podróżne z polikarbonu, są w stanie przetrwać nawet najbardziej ekstremalną wycieczkę. Trwałość i elastyczność to ich najważniejsze zalety.

Niska waga dużej walizki – to priorytet

Drugim jest oczywiście lekkość. Wyobraź sobie, że pakujesz do takiej walizki wszystkie swoje ulubione ciuchy, a później musisz ją za sobą ciągnąć wszędzie. Gdy jest dwa razy cięższa niż jej zawartość, to już po 5 minutach, masz szczerą chęć zostawić ją i kupić sobie nowe ubrania. Oczywiście walizkę dużą również. Dlatego nie ucz się na własnych błędach, tylko skorzystaj z naszego doświadczenia. Polecamy Ci przejrzeć dostępne u nas walizki, ponieważ niska waga każdej z nich, jest dla nas priorytetem. Staramy się udowodnić klientom, że dobra duża walizka na kółkach wcale nie musi ważyć milionów kilogramów.

Zapraszamy do nas po dużą walizkę podróżną na kółkach!

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.