Suszarki na pranie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 

Suszarki na pranie stojące

Suszarka na pranie do bielizny to obowiązkowa pozycja w naszym mieszkaniu bez której nie sposób się obejść. Niezależnie od tego czy mieszkasz w mieszkaniu w bloku, czy może we własnym domu – niezbędna będzie tutaj suszarka na pranie – w końcu gdzieś musimy rozwiesić naszą bieliznę, bluzki, t-shirty czy ręczniki, a wieszanie ciuchów na kaloryferze z pewnością nie służy naszej odzieży zbyt dobrze.

Zapoznaj się z ofertą suszarek na pranie dostępnych w sklepie AliCentrum.pl i wybierz odpowiednią dla swoich potrzeb!

Suszarka na bieliznę – dlaczego warto?

Suszarki na pranie to produkt który możemy używać na zewnątrz oraz wewnątrz. Dlatego jesienią i zimą, gdy pogoda nie jest sprzyjająca żeby nasze pranie schło – możemy suszyć ubrania w mieszkaniu. Natomiast gdy jest ładna i słoneczna pogoda, możemy taką suszarkę wystawić na balkon albo do ogrodu – wtedy nasze pranie wyschnie lada moment!

Suszarka na pranie ogrodowa

Suszarka na pranie ogrodowa będzie dobrym wyborem jeśli mamy duży ogród i chcemy na nim suszyć ubrania. Taka suszarka jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu posłuży nam dłużej. Co więcej, złożenie lub rozłożenie takiej suszarki zajmuje dosłownie chwilę, więc nie ma co się przerażać. Suszarki ogrodowe są również najczęściej większe od tych standardowych – powiesimy na niej dużą ilość prania – linki mają przeważnie minimum 40 m długości.

Suszarka na pranie stojąca

Suszarki na prania stojąca to najbardziej popularna i najczęściej wybierana suszarka. Duża suszarka na pranie sprawdzi się w dużych mieszkaniach, lub gdy posiadamy specjalne pomieszczenie na suszenie prania, tak zwaną suszarnię. Duża suszarka pozwoli nam na powieszenie nawet do 5 wkładów pralki.

Mała suszarka na pranie będzie odpowiednia natomiast do kawalerek oraz małych mieszkań.

Jeśli chcemy znaleźć kompromis między dużą a małą suszarką, mamy idealne rozwiązanie – suszarka na pranie rozsuwana. Gdy mamy dużo prania do powieszenia, możemy ją rozsunąć i powiększyć powierzchnię suszenia. Jeśli jednak mamy małe pranie taka suszarka nie zajmie nam dużo miejsca i zmieścimy ją wszędzie.

Suszarka na prania – na co zwrócić uwagę?

W zależności od metrażu oraz układu naszego mieszkania możemy wybrać między małą lub dużą suszarką stojącą. Posiadając ogród dobrym wyborem będzie suszarka ogrodowa. Suszarka na pranie pionowa wpasuje się idealnie gdy mamy mało miejsca na rozstawienie takiej suszarki.

Dodatkowo niektóre modele suszarek posiadają ciekawe akcesoria. Dla przykładu, niektóre z nich posiadają dodatkowe wieszaki na suszenie obuwia, antypoślizgowe nóżki, a nawet uchwyty na wieszak na ubranie.