Szafy

Wyświetlanie 1–18 z 71 wyników

 

Szafy do sypialni, na ubrania, z półkami

Szafa to najbardziej pożądany i niezastąpiony mebel do naszego mieszkania, którego nie może zabraknąć. To właśnie w szafie trzymamy większość naszych rzeczy, począwszy od naszej całorocznej garderoby, aż do sprzętów AGD takich jak odkurzacz, mopy i rzeczy z których korzystamy rzadko ale musimy je gdzieś schować.

Szafa do sypialni idealnie sprawdzi się w roli garderoby, w której pomieścimy wszystkie ciuchy, od t-shirtów i bluz, po sukienki i garnitury. Szafa do przedpokoju może wpasować się we wnękę lub na ścianę, jeśli potrzebujemy dużej szafy i posiadamy przestronny przedpokój.

Szafa na ubrania

Jedną z podstawowych i najważniejszych rzeczy jakie przechowujemy w szafie to z pewnością ubrania. Pozwala nam na posegregowanie ubrań i utrzymaniu ich w porządku na swoim miejscu. Szafa z półkami będzie dobrym wyborem jeśli mamy dużo mniejszych rzeczy do przechowania oraz dużą liczbę ciuchów których nie chcemy powiesić na drążku.

Duża szafa powinna mieć zarówno miejsce na półki jak i na drążek, który może być dzielony na górę i dół. Taka dzielona szafa przyda się jeśli mamy dużo t-shirtów i bluzek – jeśli natomiast chcemy na drążku wieszać płaszcze, garnitury lub sukienki – powierzchnia powinna mieć wysokość co najmniej 150 cm. Można przyjąć, że na 100 cm drążka zmieści się 10 wieszaków z odzieżą taką jak kurtki czy garnitury i płaszcze. T-shirtów i bluzek pomieścimy znacznie więcej.

Szafa do pokoju – zaaranżuj swoje wnętrze!

Szafa tak naprawdę nie ma jednego sprecyzowanego miejsca w naszym mieszkaniu gdzie możemy ją postawić. Jeśli mamy dużą sypialnię – wtedy najlepszym wyborem będzie właśnie sypialnia przy łóżku, wtedy mamy dostęp do naszej garderoby pod ręką.

Jeśli mamy małą sypialnią, możemy w niej obok łóżka postawić komodę i stolik nocny na mniejsze rzeczy, a szafę umieścić w salonie. Duże szafy to dobre rozwiązanie dla całych rodzin, a w salonie dostęp do niej będzie miał każdy domownik.

Jeśli nie chcemy wstawiać garderoby do przedpokoju, tylko wystarczy nam szafka na obuwie – wtedy możemy zamiast garderoby postawić dużą szafę do wnęki lub na ścianę.

Jaką szafę wybrać do salonu?

Jedni z nas posiadają ogromną ilość ciuchów, inni natomiast posiadają ich niewiele. Jedni z nas mają duże przestrzenie w mieszkaniu, inni natomiast posiadają mały metraż na którym muszą się pomieścić. Wiemy, że wybór szafy to spore wyzwanie, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz tanie szafy przesuwne, które z pewnością będą dopasowane do Twojej przestrzeni i do Twojej rosnącej liczby nowych ciuchów. Drzwi przesuwne zapewniają wygodne użytkowanie szafy, oraz nie potrzebujesz mieć dużo miejsca na otwieranie drzwi.

Do nowoczesnego wnętrza, lub małych metrażów, idealnym wyborem będzie szafa przesuwna z lustrem. Powodów są co najmniej dwa. Pierwszy – dzięki dużym lustrom na drzwiach nasze pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie dużo większego. Drugi – gdy w pokoju jest szafa z lustrem – nie musimy dokonywać zakupu oddzielnego lustra na ścianę.

Szafa narożna, z kolei idealnie wpasuje się w kąt naszej sypialni, dzięki czemu będzie praktyczna i maksymalnie wykorzysta naszą przestrzeń w sypialni lub salonie.

Praktyczne szafy i szeroki wybór

Wiedząc już, czy szafę umieścimy w salonie, sypialni lub przedpokoju – dobrze jest dopasować szafę kolorystycznie do naszych pozostałych mebli w pomieszczeniach. Najlepiej trzymać się jednego stylu i w nim uzupełniać naszą przestrzeń. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szaf przesuwnych, klasycznie otwieranych czy z lustrem. Nasze szafy cechują się trwałością oraz starannym wykonaniem, sprawdź sam!

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.