Trampoliny 12 ft (374 cm)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 

Trampolina ogrodowa 12 ft (374 cm) – świetna zabawa w ogrodzie!

W naszym sklepie internetowym AliCentrum.pl mamy trampoliny ogrodowe z siatką wewnętrzną. Trampolina 12 ft jest doskonałym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trampoliny ogrodowe mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dzieci. Gwarantują doskonałą zabawę nie tylko dla najmłodszych użytkowników. Trampoliny 12 ft dla dzieci są bezpieczne i mają bardzo wysoką jakość.

Trampolina 12ft – czym się charakteryzuje?

Trampolina 12 ft to bardzo dobry wybór jeżeli zależy Ci na zwiększeniu aktywności fizycznej na co dzień. Dodatkowy atut polega na tym, że jest to zabawa na świeżym powietrzu. Z trampoliny 12 ft mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Najmłodsi dzięki trampolinie ogrodowej będą mieli mnóstwo zabawy. Natomiast dla starszych użytkowników jest to wspaniała okazja do poprawienia kondycji fizycznej i zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że dzięki trampolinie 12 ft dodatkowo będziesz mógł dotlenić organizm i pozwolić sobie na chwilę beztroskiego relaksu. Na trampolinie 12 ft może wykonywać nie tylko podskoki, ale również różnego rodzaju akrobacje. Trampolina w ogrodzie to po prostu czysta radość.

W zestawie znajduje się nie tylko trampolina ogrodowa, ale również siatka zabezpieczająca i osłona na sprężyny. W trampolinie 12 ft znajduje się metalowa drabinka, która znacznie ułatwia wspinanie się na nią.

Trampolina 12 ft jest wielosezonowa i wystarczy Ci na wiele sezonów korzystania. Jej średnica ze słupkami to 374 cm – 12ft. Natomiast wysokość od podłoża trampoliny to 75 cm. Wszystkie elementy stelaża galwanizowane wewnątrz i na zewnątrz. Wejście jest zamykane na suwak błyskawiczny oraz klamry zatrzaskowe.

Trampoliny 12 ft dostępne w naszym sklepie internetowym Alicentrum mają mocne, hartowane sprężyny. Dzięki temu, trampolina będzie doskonale elastyczna przez wiele kolejnych lat. Duża liczba sprężyn gwarantuje właściwą wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dotyczy to nawet niewielkiego obciążenia. Sprężyny w naszych trampolinach 12 ft są wyposażone w solidne osłony. Dostępne w naszym asortymencie trampoliny charakteryzują się również masywną konstrukcją, grubymi rurkami. Dzięki temu, trampoliny są niesamowicie stabilne. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że trampoliny 12 ft są produkowane z bardzo wytrzymałych materiałów.

Trampolina 374 – czy jest bezpieczna?

Dostępne w naszym asortymencie trampoliny 374 są bezpieczne i posiadają batut z siatką wewnętrzną. Są odpowiednie do każdego ogrodu. Ich średnica całkowita to 374 cm. Trampoliny 374 charakteryzują się bardzo wysoką stabilnością i solidną konstrukcją. Dzięki temu, mogą z nich korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Maksymalne obciążenie trampoliny 374 to aż 180 kilogramów. Trampolina stanowi doskonały wybór do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Trampolina 374 zapewni Twojej rodzinie niezapomniane chwile radości i bardzo dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Chcemy tutaj również bardzo mocno podkreślić, że regularne korzystanie z trampoliny 374 może się przyczynią do poprawienia kondycji fizycznej i ogólnego samopoczucia, w tym psychicznego.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć na temat trampolin 374 oraz ich bezpieczeństwa? Najważniejsze jest to, że nasze trampoliny 374 są produktami o bardzo wysokiej jakości. Spełniają wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa i jakości.

Trampoliny 374 są wyposażone w plecione siatki ochronne. Mają również neoprotenowe pianki osłaniające metalowe słupki dla jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa. Do trampoliny 374 powinieneś jeszcze dokupić kotwy mocujące trampolinę do podłoża.

Chcemy tutaj jeszcze podkreślić jedną bardzo ważną rzecz. To prawda, że dziecko zawsze może ulec jakiejś kontuzji. Jednak to stwierdzenie nie odnosi się wyłącznie do trampolin 374. Równie dobrze dziecko może sobie zrobić krzywdę, gdy spadnie z drzewa lub zatnie się nożem. Dlatego rodzic powinieneś wybrać nie tylko najbezpieczniejszą trampolinę 374 do ogrodu, ale przede wszystkim go pilnować. Maluchy zazwyczaj mają milion skrajnie niebezpiecznych pomysłów do zrealizowania. Nawet najlepszy producent nie jest w stanie ich wszystkich przewidzieć. Dlatego koniecznie miej swoje dziecko na oku, gdy korzysta z trampoliny. A najlepiej skacz na niej razem z nim. To dobry sposób na zacieśnienie waszej więzi i doskonała zabawa.

Gdy głębiej się nad tym zastanowić, to szybko możesz dojść do wniosku, że niebezpieczne są również hulajnogi i rowerki. Z nich dziecko też może spaść i rozbić sobie mniejszą lub większą krzywdę. Dlatego, gdy wybierzesz dobrą atestowaną trampolinę 374 to nie będziesz musiał bać się o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Tylko pamiętaj o tym, żeby ciągle go pilnować!

Trampolina 374 cm – jakie są korzyści ze skakania?

Trampolina 374 cm, a właściwie skakanie na niej ma mnóstwo zalet. Zapewnia między innymi ogólną poprawę kondycji fizycznej i zwiększenie wydolności organizmu. Jednocześnie możesz liczyć na ujędrnienie mięśni nóg, pośladków i brzucha.

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.