Szafki RTV

Wyświetlanie 1–18 z 55 wyników

 

Szafki RTV, szafki pod telewizor, komody

Prawie każdy z nas ma w swoim pokoju lub salonie telewizor. W dobie serwisów streamingowych, kto z nas nie lubi zrelaksować się i obejrzeć dobry film lub ulubiony serial w weekend lub obejrzeć mecz piłki nożnej.  Często przestrzeń gdzie znajduje się telewizor, jest miejscem gdzie spędzamy najwięcej czasu w naszym domu. Niezależnie od tego czy telewizor mamy powieszony na ścianie, czy musimy go na czymś postawić, szafka pod telewizor to obowiązkowy mebel do wystroju naszego mieszkania.

Szafka pod telewizor – nie tylko praktyczna

Szafka pod telewizor to nie tylko wymiar praktyczny – chociaż w dalszym ciągu służy głównie do postawienia na niej telewizora, bądź głośnika soundbar lub dekodera – to jeszcze dopełnia wystrój naszego wnętrza. I nawet pomimo tego, że coraz częściej telewizor montujemy na ścianie, to nie rezygnujmy z mebla, ponieważ szafka pod telewizor wiszący coraz bardziej spełnia funkcję ozdobną oraz będzie to dodatkowa szafka do przechowywania różnych rzeczy zaraz po komodzie.

Nasza oferta obejmuje szafki pod telewizor nowoczesne jak również bardziej tradycyjne. Z pewnością dobierzesz stolik rtv dla siebie i swojego mieszkania, pod kątem wystroju jak i przestrzeni.

Stolik pod telewizor – wymiar estetyczny i praktyczny

Coraz bardziej powszechne staje się wieszanie telewizora na ścianie za pomocą dedykowanych do tego uchwytów. Jeśli jednak nie zaplanowaliśmy tego podczas urządzania się od nowa, to będziemy musieli wiercić w ścianie – w innym wypadku kabel będzie zwisał luźno i nie wyglądał zbyt ładnie. Co więcej, w dobie coraz większych i cięższych telewizorów, musimy mieć pewność że nasza ściana jest na tyle mocna, żeby utrzymać nasz telewizor.

W tej sytuacji praktycznym rozwiązaniem będzie szafka rtv nowoczesna. Nie tylko możemy postawić na niej telewizor, to zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania na przykład kina domowego, konsoli do gier, a nawet routera. Co więcej wszystkie kable od telewizora i innych sprzętów będą schowane i nie będą razić po oczach.

Szafki RTV – jaką wybrać?

Wybór szafek RTV na rynku jest naprawdę ogromny. W zależności od wielkości naszego telewizora – a wiadomo że te są coraz to większe – szafka rtv powinna być minimum 10 cm dłuższa od szerokości ekranu. Dzięki temu zachowamy niezbędne proporcje, żeby telewizor nie był większy od szafki. Do wyboru przeważnie są stoliki pod telewizor o długości 120 cm i 140 cm.

Drugą ważną rzeczą przy wyborze szafki jest kolor i styl. Szafka rtv biała świetnie wkomponuje się w wystrój nowoczesny i skandynawski. Jeśli wolimy styl loftowy, wtedy szafka rtv industrialna okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak bardziej lubisz ciemne wnętrza, wtedy z pewnością dobrym wyborem będzie szafka rtv czarna.

Jeśli mamy np. robota odkurzającego, albo nie lubimy jeśli wszystkie meble stoją na podłodze – ciekawym rozwiązaniem będzie szafka pod telewizor wisząca.

Szafki pod telewizor w ofercie AliCentrum.pl

W dalszym ciągu myślisz czy potrzebujesz szafki rtv? Oczywiście że tak! Jest to mebel, który nie zajmie dużo miejsca w Twoim salonie, a nada mu charakteru. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się powiesić telewizor na ścianie, stolik rtv może posłużyć jako dodatkowa komoda, półka na soundbar, konsolę, lub po prostu możesz postawić na niej pamiątki z wakacji!

Szafki RTV są z reguły łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć je szmatką, bez użycia silnych detergentów i szafka będzie cieszyła oko przez długi czas.

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.