Skrzynki na listy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

 

Skrzynki na listy pocztowe

Skrzynka na listy, inaczej skrzynka pocztowa to obowiązkowy przedmiot w każdym domu. To do nich listonosz wrzuci list (lub awizo) a kurier zmieści małą przesyłkę zamówioną pod nasz adres podczas gdy nie ma nas w domu. Często są umiejscowione albo przy drzwiach wejściowych, albo przy bramce ogrodzeniowej. Jest to również element dekoracyjny – w końcu to jeden z przedmiotów które widzimy zanim (lub w ogóle) wejdziemy do danego domu.

Stalowa skrzynka pocztowa dostępna w ofercie sklepu AliCentrum.pl będzie idealnym wyborem dla Twojego domu!

Jaką skrzynkę na listy wybrać?

Nowoczesna skrzynka na listy łączy w sobie wiele funkcjonalności. Skrzynki pocztowe są przydatne nie tylko w domach prywatnych – również w lokalach usługowych i biurowych skrzynka na listy jest niezbędna, a dzięki uniwersalnemu designowi skrzynek dostępnych w naszym sklepie będzie prezentować się ponadczasowo.

Stalowa skrzynka pocztowa będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem, jeśli nasza skrzynka nie będzie zadaszona i narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne, co w przypadku zwykłych skrzynek może powodować ich rdzewienie. Dlatego warto upewnić się z jakiego materiału została wyprodukowana nasza skrzynka – niektóre skrzynki dostępne w sklepie AliCentrum.pl są wykonane ze stali galwanizowanej, która gwarantuje pełną ochronę przed korozją. Niektóre z nich posiadają specjalne przezroczyste okienko, przez które możemy zobaczyć czy czeka na nas jakaś korespondencja.

Istnieje również tak zwana skrzynka na listy przelotowa – montuje się je w ścianie od zewnętrznej strony, a listy wrzucane do takiej skrzynki możemy odebrać bez wychodzenia z domu od strony wewnętrznej ściany.

Niektóre modele skrzynek na listy posiadają dodatkowe miejsce na gazety i ulotki – tak zwany gazetownik. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze listy nie będą plątały się wśród gazet i ulotek reklamowych.

Skrzynki na listy dostępne w sklepie AliCentrum.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziesz skrzynkę na listy dopasowaną do Twoich potrzeb. Skrzynki pocztowe z gazetnikami idealnie sprawdzą się gdy w naszej skrzynce ląduje większa ilość gazet. Większość naszych skrzynek jest wykonana ze stali galwanizowanej – dzięki czemu nie musisz obawiać się że skrzynka zacznie rdzewieć. Do każdej skrzynki otrzymasz niezbędne elementy montażowe, takie jak śruby, kołki i klucze.

Skrzynka na listy, oprócz podstawowej jej funkcji, sprawi że nasz dom będzie wyglądał nowocześnie i estetycznie. Mały drobiazg, ale jakże ważny, który dodatkowo uchroni naszą korespondencję.