Domki dla lalek

Wyświetlanie 1–18 z 39 wyników

 

Domki dla lalek – rozwiń wyobraźnię

Już od dawna domki dla lalek są jedną ulubioną z zabawek w dziecięcych pokojach. Znajdziesz tutaj wszystko to o czym marzy każda dziewczynka. Lalki to bez wątpienia lojalna i skryta przyjaciółka naszych pociech, a każda rzecz która zajmuje tak ważne miejsce sercu dziecka, potrzebuje odpowiedniego schronienia.

Uroczy domek dla lalek zapewni mnóstwo atrakcji i zabawy dla Twojego dziecka, a my pomożemy wybrać Ci ten odpowiedni.

Drewniany domek dla lalek

Tradycyjne domki dla lalek wykonane są z drewna. Drewniane domki są bardzo trwałe i wytrzymałe, bez najmniejszego problemu mogą być przekazane kolejnym dzieciom jeśli Twoje już z nich wyrośnie. Pomalowane na pastelowe lub żywe kolory będą niewątpliwie ozdobą w dziecięcym pokoju.

Materiał jest również jest łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przynajmniej raz w miesiącu przetrzeć je szmatką, a gdy będzie przez dłuższy czas nieużywany – przykryć. Zapewni to długotrwałe użytkowanie.

Jaki rozmiar domku dla lalek wybrać?

Standardowy rozmiar domku dla lalek to 1:16 lub 1:18. W XX i XXI wieku były i są masowo produkowane, dlatego zazwyczaj występują w tych skalach.

Domki potrafią mieć kilka pięter, w których znajduje się jeszcze więcej pomieszczeń – każdy z dopasowanym wystrojem i meblami do charakteru pokoju. Wiele pokoi ma różną stylistykę, lecz nic nie stoi na przeszkodzie żeby Twoje dziecko zabawiło się w architekta i samodzielnie rozplanowało każde pomieszczenie.

Duży domek dla lalek XXL to nawet prawie 140 centymetrowa rezydencja, która świetnie będzie prezentowała się w pokoju dziecięcym lub nawet w salonie, jednak wymaga dużo miejsca. Jeśli nie posiadamy tak dużego domu lub mieszkania, możemy wybrać mniejszy model który również w takim samym stopniu będzie rozwijał wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne Twojego dziecka.

Rozwijanie poprzez zabawę

W miniaturowym świecie dzieciaki mogą puścić wodze fantazji i odtwarzać swoje codzienne życie razem z lalkami. Co ważne, domki dla lalek wspierają zdolności motoryczne i rozwój językowy Twojego dziecka, ponieważ poprzez interakcję kilku lalek tworzą one różne scenariusze i odtwarzać różne sceny z życia. Rozmawiają między sobą, bawią się ze sobą i wymyślają różne kreatywne rozwiązania.

Domki dla lalek przeważnie zalecane są dla dzieci w wieku od 3 lat, ze względu na drobne elementy i małe detale, a dokładne informacje znajdują się w opisie każdego produktu.

Kupując w naszym sklepie, mebelki do domu dla lalek oraz inne przedmioty wyposażenia do pokoi są już w zestawie, dzięki czemu dziecko może od razu uwolnić swoją kreatywność i rozpocząć zabawę.

Domki dla lalek w AliCentrum.pl

Domek dla lalek to strzał w dziesiątkę i idealny pomysł na prezent dla Twojego dziecka. Marzeniem każdej dziewczynki jest aby pobawić się lalkami w ich własnym, specjalnie urządzonym domu. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie żeby domkiem dla lalek bawili się również chłopcy! W końcu domek dla lalek można „przerobić” na  domek dla dinozaurów, gabinet lekarski a nawet zamek – ogranicza nas tylko wyobraźnia 🙂

W ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz odpowiedni domek dla lalek dla Twojego dziecka.

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.