Regały

Wyświetlanie 1–18 z 203 wyników

 

Regały na książki do salonu

Do salonu, do pokoju i nie tylko. Większość z nas posiada lub chce posiadać w swoim domu regał – możemy na nim wyeksponować książki, lecz regał służy również jako miejsce do przechowywanie przeróżnych przedmiotów – możemy na nim trzymać różne dokumenty biurowe, zabawki, sprzęt elektroniczny, płyty, ramki ze zdjęciami z wakacji, pamiątki i wiele innych.

Regały do salonu, , tak jak każdy inny rodzaj mebli, musimy dopasować zarówno kolorystycznie jak i stylistycznie do reszty mebli w naszym mieszkaniu. Na szczęście z ofertą naszego sklepu to nie problem!

Praktyczne regały z półkami

W zależności od tego, czy potrzebujemy elegancki regał na nasze ulubione książki do naszej biblioteczki, regał biurowy do naszej pracowni bądź nowoczesny regał do salonu, musimy na samym początku wybrać styl w jakim chcemy urządzić nasze mieszkanie.

Regały białe na książki z pewnością będzie wyborem uniwersalnym i ponadczasowym. Będzie pasować zarówno do wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnym jak i tradycyjnym. Regały czarne natomiast mogą dopasować się do loftowych wnętrz.

Różne kolory, style i kształty regałów sprawią że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i swojego wnętrza

Rodzaje regałów na AliCentrum.pl

Regały dostępne w naszej ofercie możemy podzielić na kilka kategorii:

  • Regał biurowy / salon zamknięty – regał który jest bardzo zbliżony do szafy. Regały te posiadają dwoje drzwi, dzięki czemu przedmioty schowane w regale pozostają niewidoczne dla reszty osób. Częsty wybór firm do wyposażenia biura, ale również jeśli chcesz mieć odrobinę prywatności w salonie/sypialni
  • Regał kalax / komorowy – bardzo futurystyczny, nowoczesny komorowy regał, który pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Pozwoli on na uporządkowanie przedmiotów zarówno w pokoju dziennym, salonie, jak i w sypialni. Sami możemy zdecydować i wybrać z większą lub mniejszą ilością komór, w zależności od wielkości pomieszczenia w którym chcemy postawić regał
  • Regał magazynowy – regał z nazwy magazynowy który w 90% jest używany przez firmy w magazynach, jednak tak samo dobrze sprawi się w piwnicach, garażach czy nawet w sklepach. Najczęściej nóżki wykonane są z ocynkowanej stali i płyt MDF. Przeważnie pozwalają na dużo większe obciążenie na każdą półkę (nawet 175 kg na każdą półkę) niż regały biurowe. Dodatkowo mamy dowolność w konfiguracji półek – otwory rozmieszczone na całej długości nóg pozwalają nam na duże pole manewru.
  • Regał otwarty / stojący – regały otwarte, z półkami. Pozwalają na wyeksponowanie przedmiotów które chcemy na nich postawić dla pozostałych gości. Niektóre z nich, pozwalają na tworzenie nietuzinkowych konfiguracji
  • Regał ścienny – świetne uzupełnienie każdej aranżacji meblowej. Wyglądają świetnie gdy pod nimi znajdzie się komoda lub szafka rtv. Wyjątkowo designerskie i dekoracyjne regały nie tylko na książki ale również na nasze pamiątki i zdjęcia

Regał do salonu – aranżacje do salonu

Regał, tak jak każdy mebel, pełni w większości przypadków funkcję praktyczną oraz funkcjonalną – jednak obok tego na równi należy postawić funkcję estetyczną oraz dekoracyjną. W zależności od stylistyki naszego mieszkania możemy zdecydować się na regały czarne – będą z pewnością pasowały do futurystycznego stylu. Regał dąb sonoma będzie strzałem w dziesiątkę jeśli reszta naszych mebli jest w kolorze dębu sonoma. Niemniej jednak regał biały będzie najbardziej uniwersalnym wyborem, który przez długi czas będzie na czasie, zarówno do skandynawskich, minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrz.

W ofercie naszego sklepu regał do salonu dostępny jest w wersji zarówno klasycznej, nowoczesnej, jak i designerskiej, futurystycznej. Dostępne również w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z pewnością dopasujesz styl do reszty mebli w Twoim mieszkaniu.