Trampoliny 8 ft (244 cm)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 

Trampoliny 8 ft 244 cm – zabawa w Twoim ogrodzie!

Trampolina 8FT – 244cm z siatką wewnętrzną powinna jak najszybciej znaleźć się w Twoim ogrodzie. Dostępne w naszym sklepie internetowym trampoliny ogrodowe zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów. Trampolina może stać się dla Ciebie pretekstem do tego, aby zacząć interesować się aktywnością fizyczną.

Taki sprzęt w ogrodzie będzie odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla Ciebie, czyli osoby dorosłej, jak i dla Twoich dzieci. Najmłodsi z pewnością będą się wspaniale bawili na takiej trampolinie. Jednocześnie będą aktywni fizycznie, co bez wątpienia wyjdzie im na zdrowie. Zobacz, jakie jeszcze zalety posiadają dostępne w naszym asortymencie trampoliny. Może któraś z nich skradnie Twoje serce?

Trampolina 8ft dla każdego!

Jeżeli wydaje Ci się, że skakanie po trampolinie to rozrywka zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych, to jesteś w poważnym błędzie. Dorośli również mogą się na niej świetnie bawić. Czasami warto zwyczajnie się wyluzować i nie myśleć o tym, co sądzi otoczenie. Bycie ciągle super poważnym, nie jest dobre dla samopoczucia psychicznego. Skakanie na trampolinie może być pomóc w zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów i w dotlenieniu organizmu. Powinieneś pomyśleć o jej zakupie, w szczególności wtedy, gdy masz pracę siedzącą i Twoja aktywność jest ograniczona do absolutnego minimum. Trampolina ogrodowa jest doskonała do wykonywania na niej różnego rodzaju podskoków i akrobacji.

Jeżeli chcesz, aby Twój ogród rozbrzmiewał śmiechem i radością, to warto zainwestować w trampolinę dla dzieci. Na pewno Cię za nią jeszcze mocniej pokochają. W naszym sklepie internetowym AliCentrum znajdziesz najnowsze modele trampolin 8ft, które są nie tylko solidne, ale również kolorowe. Po prostu zachęcają do szalonej zabawy.

Trampoliny 8ft są bezpieczne. Zostały wyposażone w wytrzymałą siatkę zabezpieczającą oraz sprężyny osłaniające. Metalowa drabina umożliwia szybkie i bezpieczne wchodzenie i schodzenie z trampoliny. Dlatego mogą z niej bezpiecznie korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że trampoliny 8ft są wielosezonowe i wodoodporne. Nie musisz myśleć co roku, o kupowaniu kolejnej. Nie martwisz się również, że coś się z nią stanie, gdy nagle zacznie intensywnie padać. Wysokość trampoliny to tylko 50 centymetrów. Dlatego jest bezpieczna nawet wtedy, gdy któreś z dzieci z niej przypadkowo wypadnie. Wszystkie elementy stelaża galwanizowane wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu, trampolina 8ft jest wyjątkowo trwała. Na pewno będzie służyła Tobie i Twoim pociechom przez długie lata.

Trampolina 244 – jakie jeszcze ma zalety?

Jeżeli tradycyjna aktywność fizyczna wywołuje w Tobie niechęć lub znudzenie, to koniecznie zainteresuj się trampolinami ogrodowymi. Może właśnie one staną się dla Ciebie doskonałą alternatywą dla siedzenia na kanapie całymi dniami. Gdy pogoda jest ładna, to aż chce się wyjść na zewnątrz i zażyć trochę ruchu, słońca. Trampoliny 244 mają to do siebie, że sprawiają, że zwykły, przydomowy ogród staje się o wiele bardziej atrakcyjny. Pamiętaj o tym, że to nie jest rozrywka, z której mogą korzystać wyłącznie najmłodsi wielbiciele dobrej zabawy. Na pewno skakanie po nie będzie stanowiło bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych zajęć sportowych, czy gry w piłkę odbywającej się na dużej hali.

Trampoliny 244 są produkowane z wysokiej jakości metali i tworzyw sztucznych. Właśnie dzięki temu jest naprawdę niezwykle wytrzymała. Będzie się doskonale spisywała przez kilka najbliższych lat. Dlatego jej wysoka cena nie powinna budzić w Tobie zniechęcenia. To wydatek, który się zwróci w postaci śmiechu dzieci i Twojej dobrej kondycji. Trampoliny 244 dostępne w naszym asortymencie są bezpieczne. Wszystko dzięki najwyższej jakości wykonania i używaniu specjalnej siatki zabezpieczającej. Dzięki temu, nikt z niej nie wypadnie, gdy zacznie trochę bardziej intensywnie skakać. Trampoliny ogrodowe chociaż zapewniają naprawdę rewelacyjną zabawę, to mogą mieć również dodatkowe funkcje. Możesz je traktować jako Twój nowy sprzęt treningowy. Życzymy Ci jak najlepszych efektów.

Trampolina 244 cm – dlaczego warto na niej skakać?

Skakanie na trampolinach 244 cm aktywuje praktycznie wszystkie partie mięśniowe. Jednocześnie nie prowadzi do nadmiernego obciążenia stawów. Przy skakaniu na trampolinie 244 cm  możesz liczyć na poprawię krążenia oraz ogólnej wydolności fizycznej. Skakanie po niej może również polepszyć koordynację ruchową. Dzieci mogą również bardzo wiele skorzystać na zakupie przez Ciebie trampoliny ogrodowej. W ten sposób możesz je ochronić przed dziecięcą otyłością.

Maksymalne obciążenie trampoliny ogrodowej to aż 80 kilogramów. Spokojnie może na niej skakać jedna osoba dorosła lub kilkoro dzieciaków. Warto na sam koniec wspomnieć jeszcze o tym, że trampolina zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie zabawy. Została wyposażona w wysoką siatkę a potencjalnie niebezpieczne elementy zostały osłonięte piankami.

Zamów jedną z naszych trampolin ogrodowych i baw się świetnie razem z dziećmi!

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.