Zegarki Bisset

Wyświetlanie 1–18 z 165 wyników

 

Zegarki Bisset – ponadczasowa elegancja

Zegarki Bisset to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. To szwajcarska marka, której produkty są dostępne na rynku zegarmistrzowskim od bardzo dawna. Jednak ostatnie dwadzieścia lat spowodowało, że zaczęła być ona obecna na rynkach międzynarodowych. Zegarki Bisset wyróżniają się bardzo wysoką jakością, przepięknym wzornictwem i atrakcyjnymi cenami. Zobacz, dlaczego jeszcze warto mieć chociaż jeden model!

Zegarki Bisset – stylowe i niedrogie

Bisset to jedna ze szwajcarskich marek, której produkty obecne są na rynku zegarmistrzowskim od dawna. Ostatnie 20 lat sprawiło, że zaistniała na rynkach międzynarodowych, oferując zegarki dobre jakościowo, o przepięknym designie i przede wszystkim w doskonałych cenach.

Może napiszmy teraz kilka słów o samej historii i filozofii marki Bisset. Powstała ona już w 1927 roku w Lengau. Na samym początku w jej ofercie znajdowały się tylko części i mechanizmy do zegarków produkowanych przez inne marki. Bardzo wartościowe były te z nich, w których wykorzystywano kamienie szlachetne, na przykład rubiny. Właśnie to sprawiło, że zegarki Bisset stały się bardzo popularne i zyskały zasłużony prestiż. Musimy tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że z niewielkiego, rodzinnego zakładu Bisset zaczął się zmieniać w firmę, która miała duże znaczenie o lokalnym zasięgu. W 1988 roku zaczęła podbijać międzynarodowe rynku. Zegarki Bisset to szwajcarska jakość w atrakcyjnej cenie.

Zegarki Bisset – stylowy dodatek dla każdego

Zegarki Bisset to wysokiej jakości zegarki ze Szwajcarii, przystępne pod względem cenowym. Mają atrakcyjny wygląd. Od dziesiątek lat są produkowane z bardzo dużą starannością o każdy szczegół. Klienci wyjątkowo doceniają je również za niezawodność i za funkcjonalność. Korzystają z nich nawet uznani, polscy sportowcy, na przykład Maja Włoszczowska.

Zegarki Bisset to szwajcarska precyzja i bezawaryjność. Jeżeli szukasz niezawodnego zegarka, to ten od marki Bisset, zwyczajnie pokochasz na zawsze.  Na samym początku Bisset miał nazwę Montres Charmex. W 1998 roku szwajcarskie przedsiębiorstwo przejął Mirosław Minka. Obecnie zegarki Bisset są jednymi z najbardziej popularnych na świecie. Założeniem nowego właściciela marki było produkowanie nowoczesnych zegarków, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.

Właśnie stąd wynika tak mocne zaangażowanie marki w różnego rodzaju projekty sportowe. Mogą w nich wypróbować bezawaryjność i solidność swoich produktów. Zegarki Bisset bardzo często są wykorzystywane przez sportowców na górskich wyprawach, na przykład na Aconcaguę, Punta Gnifetti, Grand Combin Dent d'Herens, Nordent, czy Dufourspitze. Powinieneś wiedzieć, że zegarki Bisset brały udział również w międzynarodowych rozgrywkach golfowych, kolarstwa, tenisa, jak również podnoszenia ciężarów. We wszystkich tych miejscach, w których najważniejsza jest niezawodność działania i każda sekunda, zegarki Bisset sprawdzają się po prostu rewelacyjnie. Zawsze będziesz mógł na nich polegać! I zabrać je w ciemno na najdalszą wyprawę. To, że te zegarki są naprawdę niezawodne, potwierdza również szwajcarski certyfikat Swiss Made.

Zegarek Bisset –  dla kogo będzie idealny?

Chociaż Bisset zdecydowanie nie jest nową marką na rynku, to jeszcze nie wszyscy miłośnicy zegarków zdążyli się z nią dobrze zapoznać. Zegarek Bisset jest czymś, co powinno się spodobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Uznanie użytkowników budzi tutaj szwajcarska precyzja w połączeniu z naprawdę atrakcyjnymi cenami. Jakość wykonania również zachwyca, o czym przekonał się każdy, kto widział zegarek Bisset na własne oczy. Marka Bisset za sprawą swojego nowoczesnego i unikatowego wzornictwa zyskała popularność wśród bardzo wielu klientów. Niezależnie od zasobności ich portfeli.

Bisset zegarek – świetny dodatek do stylizacji do pracy

Bez względu na wykonywany zawód, to, czy na co dzień pracujesz w biurze, w fabryce, czy może zdalnie, bardzo ważne jest dla Ciebie to, aby kontrolować czas. Pomoże Ci w tym z pewnością Bisset zegarek. Nie tylko sprawi, że o wiele łatwiej będzie Ci planować codzienne zadania, ale również będzie rewelacyjnie się prezentował na Twojej ręce. Według nas Bisset zegarek do każdej pracy sprawdzi się doskonale.

Zegarki damskie bisset – dla kogo będą odpowiednie?

Ciągle po świecie krąży stereotyp, że szwajcarskie zegarki muszą być drogie. To nieprawda! Wystrarczy, że spojrzysz na przykład na firmę Bisset, która jest obecna na rynku już od 1927 roku. dowadnia, że nie! Oznaczone certyfikatem Swiss made zegarki damskie Bisset mają piękne wzornictwo, są niezawodne, a ich cena również jest niezwykle zachęcająca dla każdej kobiety. Zegarki damskie Bisset przekonały do siebie między innymi: Maję Włoszczowską, czy Anitę Włodarczyk. Może Ty również dołączysz do ich grona?

Zegarki męskie bisset – co w nich zachwyca?

Tak samo, jak w przypadku modeli damskich, precyzja wykonania, design, oraz cena. Po zegarki męskie Bisset i damskie również zapraszamy na stronę Alicentrum.pl! Chętnie pomożemy wybrać odpowiedni model!