Biurka

Wyświetlanie 1–18 z 87 wyników

 

Biurka komputerowe, gamingowe, młodzieżowe

Biurka to jedne z mebli które towarzyszą nam na co dzień, zarówno w domu jak i w pracy. To bardzo uniwersalny i praktyczny mebel – już od najmłodszych lat towarzyszy nam w pokoju ucznia, odrabiając na nim prace domowe lub grając w gry – później będąc elementem wyposażenia domowego biura lub stanowiska pracy w firmie.

Nie da się ukryć że biurko musi spełniać potrzeby użytkownika. Podczas gdy w pracy z reguły nie możemy pozwolić sobie na wybór biurka, tak wybierając biurko do mieszkania możemy pozwolić sobie na nieco więcej i dobrać biurko do wnętrza jak i swoich wymagań.

Jakie biurko wybrać – rodzaje biurek

Zanim odpowiemy na to pytanie, na początek musimy określić przeznaczenie biurka do jakich celów ma ono służyć. Dopiero później możemy myśleć nad wyglądem biurka, jego ergonomią oraz jego stylistyką. Na co innego będziemy zwracać uwagę wybierając biurko dla dzieci, biurko do pracy biurowej a jeszcze inaczej wybierzemy biurko gamingowe

  • Biurka młodzieżowe – biurka te powinny być stosunkowo duże, ponieważ ze względu na ich uniwersalność będą służyły zarówno do grania na komputerze jak i do nauki, na którym muszą zmieścić się jeszcze zeszyty, książki i inne przybory szkolne
  • Biurka gamingowe – tak zwane biurka dla graczy, przystosowane do stworzenia stanowiska do gier, bardzo ergonomiczne, często posiadają specjalne miejsce na kable, ładowarki.
  • Biurka do biura – uniwersalne biurka, które mają wiele zastosowań – od pracy przy laptopie, po płacenie rachunków i inne obowiązki domowe które wykonujemy przy komputerze.

 

Biurka nowoczesne i gamingowe do pokoju

W naszej ofercie dostępne są w większości biurka drewniane. Oczywiście musimy je dopasować do naszych potrzeb. Możemy wybierać spośród biurek bez żadnych szuflad i półek jeśli lubimy prostotę i nie potrzebujemy dodatkowego miejsca do przechowywania. Jeśli chcemy umieścić biurko w rogu pomieszczenia bardzo ciekawym rozwiązaniem jest biurko narożne – co więcej – sami możemy wybrać czy półki będą po prawej stronie czy po lewej.

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stają się biurka gamingowe – upraszczając można powiedzieć że to nowoczesne biurko komputerowe.  Charakteryzuje je prosta konstrukcja lecz efektowna. Tworzą komfortową przestrzeń do gry, lecz również pracy i nauki. W większości przypadków posiadają przepusty kablowe, dzięki którym w łatwy i estetyczny sposób wyprowadzisz przewody od monitora, myszki czy klawiatury pod blat biurka. Przeznaczone są dla amatorskich jak i profesjonalnych graczy którzy spędzają godziny przed komputerem.

Biurka do domu – home office

Praca zdalna i home office staje się na naszych oczach rzeczywistością. Spędzając coraz to więcej czasu w domu pracując przy komputerze, dlatego powinniśmy przemyśleć mądrze zakup odpowiedniego biurka. Biurko komputerowe z regałem zapewni nam sporo przestrzeni i miejsca na dokumenty i przybory biurowe, dzięki czemu będziemy mogli uporządkować wszystkie dokumenty i niezbędne akcesoria. Biurko z szufladami również może okazać się dobrym wyborem, ponieważ szuflady pomogą utrzymać porządek na biurku. Szuflady dają również wygodę oraz łatwy dostęp do swojej zawartości, oraz zapewnia małą prywatność w przeciwieństwie do biurka z regałem.

Idealne biurko – jak wybrać?

Bez względu na to czy potrzebujemy biurko dziecięce, nowoczesne biurka młodzieżowe, gamingowe lub biurko regulowane, musimy skupić się nie tylko na stronie estetycznej ale głównie funkcjonalnej. Przy biurku spędzamy często co najmniej kilka godzin dziennie, więc najważniejsza jest ergonomia oraz funkcjonalność. Wybierając odpowiednie biurko oraz jego styl na koniec możemy wybrać kolor, może to być biurko białe, w kolorze dąb sonoma, lub w kolorze czarnym lub wenge. Co więcej, małe biurko w pokoju może spełnić więcej niż jedną funkcje – może również posłużyć jako toaletka.

Pamiętaj jednak że niezależnie od tego czy chcesz kupić biurko dziecięce, biurko gamingowe, biurko narożne lub biurko do pracy – biurko musi Ci się podobać, ponieważ spędzisz przy nim sporo swojego dziennego czasu! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór biurek dzięki czemu urządzisz sobie swoją prywatną przestrzeń roboczą lub przestrzeń gamingową dla dziecka.