Kolejki dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 

Kolejki dla dzieci drewniane

Kolejki drewniane to klasyczna zabawka, która od wielu lat, cieszy się niesłabnącą popularnością. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, z takim samym entuzjazmem podchodzą do zabawy drewnianymi kolejkami – to prawdziwy klasyk wśród dziecięcych zabawek, który zapewni Twojemu dziecku wiele radości, jak również rozwinie zdolności motoryczne.

Podpowiemy na co zwrócić szczególną uwagę i jaki (oczywiście) pozytywny wpływ mają drewniane kolejki na rozwój dziecka.

Kolejka drewniana – zabawa na długie lata

Drewno to doskonały materiał na zabawki dla dzieci. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz drewniane warsztaty dla dzieci, drewniane domki dla lalek, drewniane kuchnie dla dzieci i wiele innych. Materiał jest bardzo wytrzymały, dlatego zapewni Twojemu dziecku zabawę na długie lata, a nawet może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Drewniane zabawki są dodatkowo bezpieczniejsze od plastikowych – ryzyko skaleczenia jest znacznie mniejsze w porównaniu z zabawkami wykonanym z plastiku. Zabawki z drewna zawsze są poddane obróbce, dzięki czemu są pozbawione drzazg.

Drewniane pociągi dla dzieci

Drewniane pociągi to wciąż bardzo popularne zabawki dla dzieci. Nic w tym dziwnego, ponieważ bawiąc się nimi nie ma mowy o nudzie! Tory z różnymi kombinacjami, co po chwila łączenia torów, sprawiają że Twoje dziecko będzie miało zapewnioną zabawę na długie godziny.

Wiele różnych pojazdów, znaków drogowych, budynków, wiadukty i rozjazdy – duża liczba akcesoriów sprawia że można bawić się bez końca, rozwijając przy tym wyobraźnię, zręczność oraz kreatywność i wyobraźnię.

Dzięki drewnianym kolejkom dzieci już w młodym wieku mogą zanurzyć się we własnym świecie i stać się jednocześnie maszynistą i architektem, który zaprojektuje i zaaranżuje swoją trasę kolejkową.

Zbuduj własną kolejkę

Największą zaletą drewnianych kolejek dla dzieci jest możliwość połączenia ich z innymi zestawami marki Ecotoys oraz torami innych znanych marek. Dzięki temu nasz zestaw można z łatwością rozbudować o kolejne konstrukcje. Coraz bardziej rozbudowane zestawy dają ogromną frajdę z budowania i powiększania swojego zestawu przy której może bawić się nawet kilkoro dzieci.

Niezbędne akcesoria do kolejek

Na rynku istnieje duża liczba akcesoriów do kolejek, które można dokupić osobno, jak również większość z nich znajdziemy w zestawach z kolejkami dostępnymi w naszym sklepie:

  • Znaki drogowe: dzięki znakom drogowym, dziecko ustala swoje własne zasady jazdy po torze
  • Tunele: dzięki nim będzie można zmienić bieg trasy, lub jeździć nad jedną z tras
  • Budynki: Aby urozmaicić trasę, można stawiać przeróżne budynki, np. policji, poczty, a co najważniejsze dworca głównego

Oprócz tego różne figurki, tunele i elementy krajobrazu pozwolą na zbudowanie realizmu dookoła kolejki.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

W trosce o najmniejsze dzieci, nasze zabawki, a w szczególności pociągi dla dzieci, wykonane są ze specjalnych wyselekcjonowanych materiałów, pozbawionych ostrych krawędzi, co potwierdzają certyfikacje produktu.

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.