Trampoliny 10 ft (312 cm)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

 

Trampoliny 10 ft (312 cm) – trampoliny do ogrodu

Twój ogród lub działka mogą być bardzo dobrym miejscem do relaksowania się na świeżym powietrzu. To również okazja do tego, aby być trochę bardziej aktywnym fizycznie. Nawet, gdy masz niewiele miejsca w ogrodzie lub na posesji, to będzie wystarczające, aby urządzić w nim przestrzeń przyjazną dla Twoich maluchów. Niewielki plac zabaw z pewnością zachęci Twoje dziecko do spędzenia aktywnie czasu wśród przyrody.

Jednym z elementów, które dadzą Twojemu maluchowi naprawdę mnóstwo radości może być trampolina 10FT (312 cm). Zapewni ona bardzo dużo zabawy nie tylko wszystkim dzieciom, ale również osobom dorosłym. Dowiedz się, jakie trampoliny ogrodowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym AliCentrum.pl

Trampolina 10ft – czym się wyróżnia?

Trampolina 10 ft została wyprodukowana z bardzo wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jest bezpieczna dla każdego użytkownika. Możesz ją postawić w ogrodzie i nie martwić się o to, że ulegnie zniszczeniu już po jednym sezonie. Trampolina 10ft jest bardzo odporna na wodę oraz na promieniowanie UV.

Wysokiej klasy trampolina 10 ft zapewni bardzo dobrą rozrywkę dla całej rodziny oraz dla przyjaciół. To bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu dla dzieci i dla dorosłych. Trampolina 10ft da Ci możliwość skutecznego przeprowadzenia treningu cardio bez opuszczania swojego własnego ogrodu.

Trampolina 10ft może stać się centrum rozrywki dla całej rodziny. Możesz jej używać w ogrodzie przez większą część roku. Zabawy na trampolinie to rodzaj aktywności, który bardzo lubią małe dzieci, nastolatki oraz osoby dorosłe. Trampolina 10ft to sposób na wspaniałą zabawę nie tylko dla Twoich dzieci, ale również dla najbliższych przyjaciół. Warto wspomnieć tutaj również o tym, że tampolina 10 ft może być dla Ciebie pomocna w zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. Na pewno dzięki niej zdecydowanie poprawisz swoją formę. Ćwiczenia, które będziesz wykonywać na trampolinie oraz włożony w nie wysiłek sprawi, że spalisz bardzo duże ilości kalorii w krótkim czasie. Trampolina 10 ft pomoże Ci również w skutecznym wzmocnieniu wszystkich partii ciała.

Trampolina 10 ft nie jest zarezerwowana wyłącznie dla osób dorosłych. Jeżeli pragniesz po prostu bardzo dobrze się bawić, to nawet jeżeli jesteś osobą dorosłą, to nic nie stoi na przeszkodzie. Obudź w sobie beztroskie dziecko i pozwól sobie na kilka chwil niepohamowanej radości. Trampolina 10 ft będzie odpowiednim wyborem dla Ciebie, jeżeli chcesz się trochę oderwać od codzienności i zwyczajnie odprężyć. Zapraszamy do zabawy!

Trampolina 312 – dlaczego warto ją mieć?

Pierwszą z jego zalet jest szybki montaż siatki zabezpieczającej dzięki tunelom na słupki. W trampolinie 312 znajduje się również siatka zabezpieczająca zewnętrzna. Słupki metalowe są pokryte miękką pianką zabezpieczającą oraz osłonięte tunelem. Wejście do trampoliny 312 jest zamykane na zamek błyskawiczny i klamrę. Trampolina jest również wyposażona w wytrzymałą matę, nazywaną batutem. Jest wodoodporna, elastyczna i bardzo mocno zszywana. Kolejnym jej bardzo dużym atutem są sprężyny ocynkowane, galwanizowane, które są dodatkowo zabezpieczone kołnierzem wypełnionym pianką. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że trampolina 312 do ogrodu jest też wyposażona w podwójne, stabilne nogi, które mają kształt litery U. Trampolina ma również jak najlepszą wysokość od podłożą. Dzięki temu, wykonywanie na niej skoków jest maksymalnie bezpieczne.

Trampolina 312 cm – co jeszcze musisz o niej wiedzieć?

Trampolina ogrodowa o takich wymiarach jest odpowiednia dla dzieci. Posiada siatkę zewnętrzną i drabinkę. Trampolina 312 cm jest wyposażona w wytrzymałą siatkę. Dodana do niej drabinka jest gratis. Jej kolejną zaletą jest bardzo mocna osłona sprężyn. Jest ona również wyposażona w podwójne nogi w systemie ,,U”. Trampolina 312 cm jest całkowicie bezpieczna zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych.

Trampolina w ogrodzie zapewni Ci nie tylko bardzo dobrą zabawę, ale również sprawi, że Twoja rodzina pokocha ją na wiele lat. Możesz na niej wykonywać nie tylko skoki o wyjątkowo wysokim odbiciu, ale również mniej intensywne akrobacje. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że trampolina 312 cm zapewnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Regularne wykonywanie podskoków na trampolinie może mieć bardzo dobry wpływ na kondycję i postawę ciała. Nie ma żadnych ograniczeń, co do wieku.

Trampolina 312 cm jest wyposażona w bardzo wysokiej jakości matę do skakania. Jest odporna na wilgoć, promieniowanie ultrafioletowe. Najważniejsze jest jednak to, że mata nie rozciąga się pod wpływem wykonywanych skoków. Nawet wtedy, gdy skacze po niej jednocześnie kilka osób. Na sam koniec chcielibyśmy jeszcze wspomnieć o tym, że będziesz miał pewność, że mata przez cały czas będzie odpowiednio napięta. Jej najwyższa jakość jest gwarantowana przez cały czas.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie trampoliny ogrodowe mają wymienione powyżej zalety. Wybierz swoją ulubioną! Wyślemy ją do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Sprawdź nasze artykuły!

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.