O Firmie

NAM MOŻESZ ZAUFAĆ !

O FIRMIE

Alicentrum.pl posiada swoją siedzibę w Wadowicach, Os. Podhalanin 2/44. Nasz wielobranżowy Sklep Internetowy cieszy się dużą popularnością wśród klientów w całej Polsce.Od samego początku naszej działalności, sukcesywnie powiększamy nasz asortyment aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie w naszym sklepie. Najniższe ceny i najwyższa jakość pomaga nam powiększać dotychczasowe grono klientów.

NASZA MISJA

Cel jaki sobie postawiliśmy to dostarczenie produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach i najkrótszym czasie. Dzięki zastosowaniu przez Nas nowoczesnych systemów informatycznych, po zamówieniu Twoje produkty zostają automatycznie realizowane i przesyłane do pakowania oraz wysyłki.


Jeśli chciałbyś podjąć z nami współpracę lub oferować nasze produkty w swoim Sklepie Internetowym skontaktuj się z nami jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

POSIADAMY WIELE PRODUKTÓW

Jesteśmy jedną z niewielu hurtowni która w swojej ofercie posiada całą masę użytecznych produktów dostępnych w naszej ofercie.

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Każdy z naszych klientów, którzy dokonali zakupów w naszym sklepie jest zadowolonych z usług oraz z różnorodności naszych produktów.

98% POZYTYWNYCH KOMENTARZY

Nasze produkty może potwierdzić prawie 100% rekomendacją przez naszych klientów, którzy oczywiście do nas wracają 🙂