Loading...

Zegarek z AliExpress – NAVIFORCE

By | 2018-06-07T06:46:13+00:00 Czerwiec 7th, 2018|Recenzje|0 komentarzy

Wybór zegarków na AliExpress jest na prawdę przeogromny. Ceny zegarków na chińskim allegro zaczynają się już od 1$ a kończą się na kilkudziesięciu dolarach. Oczywiście im tańszy zegarek tym mniej funkcji posiada (jednak chyba nie oczekujemy zbyt wielu funkcji w zegarku za 3zł, ważne żeby dobrze odmierzał czas). Ogólnie sam dzielę zegarki na AliExpress na 3 kategorie: tanie, średnie i te droższe (oczywiście jeśli chodzi o Ali).

Tanie, to takie które kosztują do ok. $5, z okrojonymi funkcjami, lecz czasami zdarzają sie na prawdę fajne egzemplarze. Kolejne, to zegarki w przedziale cenowym $5-15, niektóre w zestawie z pudełkiem, inne bez, lecz jakość jest już przyzwoita. Oraz te, które kosztują $15-25 i więcej, są to już często zegarki z pudełkiem, chronografem, czasami z kilkoma dodatkowymi funkcjami, które wyglądają na na prawdę droższe zegarki.

Jedne z najbardziej znanych chińskich marek zegarków na AliExpress które sprzedają przyzwoite zegarki to: Curren, Megir, Naviforce, Sinobi, SMAEL, SKMEI.
Zegarek NAVIFORCE z recenzji kosztował ok. $23.68 i „szedł” z Chin około  22 dni.

Link do AliExpress

Trzeba przyznać że zegarek na prawdę należy do tych „z wyższej półki” AliExpress. Wykonany jest porządnie, a przychodzi w bardzo eleganckim pudełku, przez co taki zegarek śmiało możemy kupić również na prezent.

Od razu po rozpakowaniu zegarka widzimy że producent zadbał o jakość. Koperta jest masywna i sprawia bardzo dobre wrażenie, a wykończenie zegarka jest wręcz wzorowe.


Zegarek jest logowany z tyłu tarczy jak i na pasku po wewnętrznej jego stronie. Jakość paska jest na bardzo dobrym poziomie, nie ma żadnych wystających nitek, a tył tarczy jest dodatkowo pokryty folią zabezpieczającą.

Zegarek w mojej ocenie zasługuje na równą 10. Firma NAVIFORCE produkuje na prawdę godne polecenia zegarki, a ten model to tylko potwierdza. Jeśli szukacie porządnego zegarka z AliExpress to ten okaże się na prawdę dobrym wyborem.

Link do AliExpress
Zegarek z AliExpress – NAVIFORCE
5 (100%) 1 vote

Komentarze

Zostaw komentarz