Loading...

Słuchawki dokanałowe QKZ-ED2

By | 2018-06-13T22:10:17+00:00 Czerwiec 13th, 2018|Recenzje|0 komentarzy

Słuchawki z AliExpress to niewątpliwie ciężki zakup – głównie z tego powodu iż ich oferta jest zbyt bogata. Ciężko się zdecydować jakie słuchawki kupić, na szczęście jest na AliExpress kilka marek które są znane i zaufane, oraz dzięki systemowi feedbacków możemy dowiedzieć się które słuchawki warte są zakupu.

Mój wybór padł na słuchawki dokanałowe QKZ ED2 z mikrofonem. Zakupiłem je początkiem maja i szły około miesiąca paczką rejestrowaną. Słuchawki kosztowały $7.50 (około 25 złotych), natomiast ich jakość i design przekonały mnie do zakupu.

Link do AliExpress

Co można napisać o słuchawkach QKZ ED2? Za tą cenę jakość rewelacyjna! Nie jestem żadnym audiofilem ani ekspertem w temacie brzmienia muzyki, natomiast jeśli chodzi o zwykłego użytkownika słuchawek jestem bardzo zadowolony. Czysty dźwięk, mocny bas i unikalny design sprawiają że te słuchawki powinny kosztować dużo więcej 🙂

W zestawie ze słuchawkami otrzymujemy plastikowe pudełko, oczywiście słuchawki oraz komplet wymiennych gumek (w różnych rozmiarach)

Ciężko się rozpisywać w przypadku recenzji słuchawek, natomiast jeśli szukacie dobrej jakości słuchawek, z czystym brzmieniem i dobrym basem – ten wybór na pewno Was zadowoli.

Słuchawki QKZ ED2 są jednymi z najczęściej kupowanych słuchawek na AliExpress. Na aukcji do wyboru macie wersję z wbudowanym mikrofonem lub bez – cenowo się jednak nie różnią.

Jeszcze raz polecam słuchawki QKX ED2 z AliExpress – moja ocena to 10/10 🙂

Link do AliExpress
Słuchawki dokanałowe QKZ-ED2
5 (100%) 2 votes

Komentarze

Zostaw komentarz