Loading...

Poradniki 2018-02-22T17:04:37+00:00
1109, 2017

AliExpress – Zwrot Pieniędzy

Zaginięcie paczki lub uszkodzony towar to zmora kupujących przez internet, szczególnie na zagranicznych portalach. Jednak w przypadku zakupów na AliExpress złożenie reklamacji i uzyskanie całkowitego lub częściowego zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt jest banalne, a sam serwis zapewnia konsumentom bezpieczeństwo i w takich przypadkach zdecydowanie działa na ich korzyść. Chcesz odzyskać pieniądze za nieudaną transakcję na AliExpress? Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź, jak to zrobić!

2208, 2017

Jak założyć konto na AliExpress?

Aliexpress to serwis internetowy, który podbija serca fanów tanich zakupów z całego świata. Wbrew pozorom, aby zacząć korzystać z bogatej oferty „chińskiego Allegro” nie trzeba posiadać wybitnych umiejętności obsługi komputera ani biegłej znajomości języków obcych. Aby założyć konto w tym sklepie internetowym, wystarczy kilka chwil oraz obycie z podstawowymi zwrotami w języku angielskim. Dla zainteresowanych zakupami z Chin przygotowaliśmy poradnik, który pokazuje dwa sposoby na założenie konta na AliExpress. Zobacz, jakie to proste.

2408, 2017

Jak kupować i zamawiać na AliExpress?

Portal zakupowy AliExpress zyskuje coraz większe rzesze fanów i każdego dnia kolejni użytkownicy dołączają do serwisu. Wiele osób obawia się jednak, że dokonywanie zakupu w tym sklepie internetowym może być zbyt skomplikowane i czasochłonne. Nic bardziej mylnego! Portal oferuje różne udogodnienia, m.in. łatwe wyszukiwanie produktów czy opinie użytkowników na temat sprzedawców. Lektura naszego poradnika z pewnością przekona Cię o tym, że zakupy z Chin są nie tylko opłacalne, ale też proste i intuicyjne!

2202, 2018

GearBest – Jak założyć konto?

GearBest to kolejna chińska platforma, która w bardzo szybkim tempie staje się coraz bardziej popularna i przyciąga osoby z całego świata. Wszystko to dzięki niskim cenom, gwarancji oraz możliwości zakupów z magazynów europejskich (w tym z Polski). W tym poradniku dowiesz się jak założyć konto na GearBest krok po kroku.

103, 2018

GearBest – Gwarancja i zwroty

Zakupy z Chin wydawać by się mogło że wiążą się z ryzykiem. Natomiast chińskie serwisy bardzo dbają o klientów i wprowadzają różne programy ochrony kupujących. Dlatego nie ma się czego obawiać - a w tym poradniku przeczytasz jak wygląda gwarancja na GearBest oraz jak wygląda zwrot towaru i pieniędzy.

2802, 2018

GearBest – Jak zamawiać i płacić?

Robienie zakupów w chińskich serwisach tylko z pozoru może wydawać się dla nas trudne i niezrozumiałe. Natomiast zakupy na GearBest są bardzo proste i każdy laik powinien sobie z nimi poradzić - w tym poradniku pokażemy Ci krok po kroku jak zamawiać i jak płacić za zakupy na GearBest.