Loading...

Okulary przeciwsłoneczne VEITHDIA

By | 2018-05-22T21:37:22+00:00 Maj 22nd, 2018|Recenzje|0 komentarzy

Okulary przeciwsłoneczne marki VEITHDIA to jedne z lepszych okularów dostępnych w serwisie AliExpress. Jako że już posiadam jedne okulary tej firmy postanowiłem zamówić kolejne – tym razem w stylu Wayfarer z lustrzanymi szkłami.
Okulary zamówiłem gdzieś w połowie kwietnia i szły około 3 i pół tygodnia.

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, to bez zastanowienia daję 10/10. Może dlatego że już posiadałem jedne okulary VEITHDIA i się przywiązałem do firmy, jednakże okulary posiadają filtr UV 400 oraz polaryzację (polaryzacja nie jest „must have” jeśli chodzi o ochronę oczu, bo odbija promienie dzięki czemu nie widzimy odblasków, przydaje się to szczególnie podczas jazdy samochodem, lub na jakiś wypad nad jezioro)

Cena okularów: $11.95
Link do AliExpress – http://got.by/2j2sbu

Okulary przychodzą bardzo dobrze zabezpieczone i zapakowane – nie ma szans aby stało się z nimi coś złego podczas transportu.

Na zestaw okularów składa się:

  • pudełko
  • etui
  • okulary
  • logowana ściereczka do czyszczenia
  • metka
  • karteczka do sprawdzenia polaryzacji

Okulary na aukcji dostępne są w aż 4 różnych kolorach (jeszcze czarne, szare i pomarańczowe) – ramka okularów jest matowa. Okulary kupiłem w oficjalnym sklepie VEITHDIA – w którym od czasu do czasu są dostępne kupony lub kilkodniowe promocje – warto patrzeć również na nie, ponieważ można okulary nabyć jeszcze taniej.

Jak widać okulary posiadają napis zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz ramki. Niestety nie mam pojęcia jak się poprawnie czyta „VEITHDIA” (jeśli ktoś wie niech napisze w komentarzu 🙂 ), oraz widzimy że okulary zostały wyprodukowane (zgodnie z prawdą) w Chinach. Jeszcze jedna rzecz zasługuje na duży plus – zawiasy. Na prawdę nie widziałem innych okularów wykonanych z tak porządnymi zawiasami dzięki którym okulary są rozciągliwe, lecz bez problemu wracają do poprzednich rozmiarów – dzięki temu będą pasować na każdy rodzaj twarzy.

Jak widzimy okulary bez problemu przechodzą test polaryzacji. Bez okularów widzimy samego wędkarza który łowi ryby, natomiast dopiero jak ubierzemy okulary przeciwsłoneczne to zobaczymy dodatkowo rybę na haczyku.

Podsumowując, jeśli szukacie na prawdę dobrych jakościowo okularów za rozsądną cenę to wybór na okulary VEITHDIA będzie rozsądnym wyborem. W niskiej cenie dostajemy solidnie wykonane okulary, z filtrem oraz polaryzacją, w komplecie ze ściereczką oraz etui do przechowywania.

Okulary przeciwsłoneczne VEITHDIA
4 (80%) 6 votes

Komentarze

Zostaw komentarz